Wiecej aktualnosci - owpttksow

Menu główne:

Wiecej aktualnosci

Zarząd Główny PTTK kontynuuje umowę ubezpieczeniową od następstw nieszczęśliwych wypadków(NNW), obejmującą ochroną członków PTTK z ważną legitymacją członkowską. Podpisana jest również umowa z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A., określająca warunki ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) PTTK oraz jednostek organizacyjnych i osób będących kadrą społeczną PTTK oraz wolontariuszy.

W dniach 6-13. sierpnia 2016 r. organizowaliśmy XVII Rodzinny Obóz Górski "SŁOWACJA- MAŁA FATRA 2016".

*****

W ramach Akademii Turystykmi, Krajoznawstwa i Ekologii organizowaliśmy nowy cykl wycieczk pn. „5x WIELKOPOLSKA”.

Rozstrzygnięto tegoroczną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Budowle Obronne - Foto-Tur - Wrocław 2015".

*****

W dniach 27.09–3.10.2015 r. w Szklarskiej Porębie organizowaliśmy XLV Jubileuszowy Rajd Górski Wojska Polskiego "SUDETY 2015", który wędrował zachodnią częścią Karkonoszy.

*****

W ramach Akademii Turystykmi, Krajoznawstwa i Ekologii organizowaliśmy  nowy cyklu wycieczk pn. „SUKCESORZY KSIĄŻĄT ŚLĄSKICH”.

*****

Zakończył się XLIV Rajd Górski Wojska Polskiego "SUDETY 2014", który w dniach 28.09–4.10.2014 r. wędrował wschodnią częścią Karkonoszy oraz Rudawami Janowickimi.

W dniach 2-9 sierpnia 2014 r. w Orawskich Tatrach Zachodnich organizowaliśmy
XVI RODZINNY OBÓZ GÓRSKI "ROHÁČE 2014"

*****

W dniach 10-11 maja 2014 r. zwiedzaliśmy zabytki secesyjnej i wielokulturowej  Łodzi - polskiego Manchesteru.

*****

Rozstrzygnięte zostały tegoroczne edycje konkursów fotograficznych: XVIII Przeglądu Fotografii Turystycznej i Krajoznawczej "FOTO-TUR 2013" oraz XVI Konkursu Fotograficznego "BUDOWLE OBRONNE 2013". Wernisaż pokonkursowy połączony z wręczeniem nagród odbył się 14 grudnia 2013 r. w Klubie 4 RBLog.

*****

Zakończył się XLIII Rajd Górski Wojska Polskiego "SUDETY 2013", którego uczestnicy
w dniach 29.09-5.10. 2013 r. wędrowali uroczymi zakątkami Gór Orlickich i Bystrzyckich. Zwiedzaliśmy również atrakcje czeskiego pogranicza.

*****

2 lutego 2013 r. odbył się XVIII Zjazd Sprawozdawczo - Wyborczy naszego Oddziału. Zjazd podjął uchwałę o zmianie swojej nazy (Oddział Wojskowy PTTK przy Klubie 4. Regionalnej Bazy Logistycznej). Wybrano również nowy Zarząd Oddziału, którym przez najbliższą kadencję będzie kierował kol. dr Paweł Wasilewski. Więcej

*****

Informujemy, że członkowie PTTK z ważną legitymacją mogą korzystać ze zniżek na Polskich Kolejach Linowych i w pokojach gościnnych PKL.

*****

W dniach 30 września-6 października 2012 r. odbył się XLII Rajd Górski Wojska Polskiego "SUDETY 2012". Wędrowaliśmy po Górach Opawskich i Wysokim Jesioniku.

>>> Fotogaleria

*****

25. X 2012 r. rozstrzygnięto kolejne edycje konkursów fotograficznych: XVII Przeglądu Fotografii Turystycznej i Krajoznawczej "FOTO-TUR 2012" oraz XV Jubileuszowego Konkursu Fotograficznego "BUDOWLE OBRONNE 2012".
Wernisaż pokonkursowy połączony z wręczeniem nagród odbył się 1. grudnia 2012 r. w Klubie 4 RBLog.

*****

W dniach 4-15. sierpnia 2012 r. odbył się XIV Rodzinny Obóz Górski "SŁOWACKIE TATRY WYSOKIE 2012"...

*****

W dniach 17-20. kwietnia 2012 r. odbyło w Jarnołtówku XXVI Seminarium Krajoznawcze Wojska Polskiego "BUDOWLE OBRONNE w fotografii i w filmie".
W Seminarium uczestniczyli przedstawiciele wojskowych ogniw turystycznych.

Zobacz film

*****

W dniach 2-8. października 2011 r. w Lasocinie, w Górach Sowich odbył się XLI RAJD GÓRSKI WOJSKA POLSKIEGO "SUDETY 2011".

*****

W dniach 30.07.-6.08 br. w Tatrzańskiej Łomnicy odbył się XIII RODZINNY OBÓZ GÓRSKI "SŁOWACJA 2011".

*****

XV Przegląd Fotografii Turystycznej i Krajoznawczej "FOTO-TUR 2010" oraz XIII Konkurs Fotograficzny "BUDOWLE OBRONNE 2010" rozstrzygnięte... Zobacz nagrodzone i wyróżnione prace w kategorii ogólnej i kategorii tematycznej oraz prace w konkursie "Budowle Obronne 2010"! Wernisaż połączony z wręczeniem nagród laureatom odbył się dnia 28 listopada 2010 r. w Klubie SOW.

>>> Protokół_FT2010 >>> Protokół_BO2010 >>> Foto z wernisażu

*****

W dniach 31.07.-08.08. 2010 r. odbył się XII Rodzinnego Obozu Górskiego "Słowacja".

>>> Galeria